Jakiego rodzaju spódnicę zamówić w zależności od figury?

najnowszy szyk i trendy

Jakiego rodzaju spódnicę zamówić w zależności od figury?

Spódnica – mieć czy być – przewrotne zapytanie, gdyż bezsprzecznie, że posiadać! Szafa nie zawierająca spódnicy? To niemożliwe. Zbyt dużo szans miksowania nieodwracalnie zostałoby utraconych.

Melanż Sklep - spódnica

Źródło: www.melanzsklep.pl

Spódnica + top + sweterek – i można śmiało udać się na randkę, spódnica + koszula + żakiet – i wychodzisz do pracy, spódnica + zwykły top – na spacer. I tak można bez końca. I nie trzeba mieć w szafie nieskończonej liczby spódnic, gdyż charakter spódnicy zmienia się w zależności od dodatków.

Spódnica może również pomóc nam w skutecznym zamaskowaniu niedoskonałości sylwetki, na przykład zatuszować nazbyt rozłożyste biodra albo odwrócić uwagę od rozbudowanych, szerokich ramion. Przykładem takiej spódnicy jest piękna spódnica Kila, która nie dość, że ma świetny, jaskrawy kolor przyciągający wzrok to prócz tego ma także baskinkę, która optycznie poszerza biodra. Podobnie zadziała spódnica Eve, której jaskrawe paski przyciągają wzrok.

Wąskie pasy na górze spódnicy optycznie wyszczuplają, z kolei trochę szersze u dołu równoważą sylwetkę. Obydwa fasony spódnic są rewelacyjne dla Pań o wąskich biodrach. Podobnie jak model bandażowy, który w szalenie ponętny sposób owija ciało. W zasadzie do takiej spódnicy prosty, gładki top będzie doskonały – zrównoważamy w ten sposób bogate szycie szycie garniturów na miarę wrocław spódnicy prostotą gładkiego topu. Spódnica Bianka jest znakomitym przykładem takiej spódnicy.