Jak zaplanować własną letnią garderobę, aby uzyskać gwarancję, że ubrania będą wygodne oraz wystarczającą przewiewne?

najnowszy szyk i trendy

Jak zaplanować własną letnią garderobę, aby uzyskać gwarancję, że ubrania będą wygodne oraz wystarczającą przewiewne?

Polacy zazwyczaj cały rok czekają na lato, kiedy mogą cieszyć się dodatnimi temperaturami oraz dużą ilością słońca. Upały to idealna okazja do opalania i spędzania czasu nad wodą. Warto z tego względu dostosować własną garderobę do letnich szaleństw.

dziewczyna w sukience

Autor: Jorah Mormont
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednio dobrane ubrania będą wygodne oraz umożliwią przetrwanie dni, w których żar lejący się z nieba będzie wyjątkowo problematyczny. Jak należy zgromadzić letni ekwipunek odzieżowy? Przeważnie, zdecydowaną podstawą są odpowiednio dopasowane stroje kąpielowe, w szczególności gdy w planach ma się wyjazd wakacyjny nad wodę. Strój powinien być dobrany do figury, jej wad i mocnych stron.

Przykładowo, jednoczęściowe kostiumy, najlepiej w ciemnych barwach, bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku pań o wydatniejszych brzuszkach, z kolei biustonosze push – up będą korzystną alternatywą dla kobiet posiadających niewielki biust. Co więcej, strój kąpielowy powinien być komfortowy, żeby pływanie w nim nie sprawiało żadnych trudności. W tym celu, dobrze jest odwiedzić puma sklep, gdyż marki sportowe proponują atrakcyjne stroje, które jednocześnie gwarantują ogromny komfort noszenia -> więcej. Latem świetnie sprawdzają się też modne tuniki. Są one dodatkiem do legginsów bądź krótkich spodenek.

różowy strój kapielowy

Źródło: Ewlon
Warto zadbać o to, aby w szafie letniej znajdowały się też ubrania nieco bardziej eleganckie, jak na przykład sukienka na wesele, która koniecznie musi być wykonana z przewiewnych materiałów. dekoracja weselna przeważnie oznacza tańce do białego rana, dlatego lekka sukienka to podstawa. Reasumując, letnia garderoba powinna składać się z kostiumów kąpielowych, tunik oraz ponadczasowej sukienki. Ponadto, warto zadbać o to, by w szafie znalazło się kilka spódniczek oraz krótkich spodenek. Konieczne jest także odpowiednie obuwie, które pozwoli stopie oddychać. Wybierając się na zakupy można stworzyć listę ubrań, które chce się kupić, a wcześniej zapoznać się z propozycją sklepów internetowych. Naturalnie, chcąc uniknąć obciążenia domowego budżetu, należy ustalić największą kwotę, którą można przeznaczyć na nowe ubrania. Priorytetowe znaczenie ma jednak materiał, z jakiego odzież została wyprodukowana, ponieważ to właśnie on gwarantuje komfort w czasie upałów. Przykłady można obejrzeć w tym miejscu: tuniki damskie na ceneo.