Męska szafa na jesień – w co wyposażyć szafę?

najnowszy szyk i trendy

Męska szafa na jesień – w co wyposażyć szafę?

Raz wieje wiatr, raz leje. Raz pogodnie, raz zimno. Oto nasza ładna polska jesień. To problematyczna pora roku, zwłaszcza jeśli chodzi o szafę.
Nie raz, oraz nie dwa w jesienne poranki lub wieczory zostajemy postawieni przed dylematem – co na siebie założyć, by nas nie przewiało, byśmy nie zmarzli bądź by na odwrót – nie było nam zanadto gorąco.

ubranie

Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
Z drugiej jednakże strony jesień to okres, w którym każdy kochający się w modzie pan, ma ogromne pole do popisu. Niezbyt duża, a wciąż jeszcze nie zatrważająco niska temperatura daje duże możliwości w mieszaniu ciuchów, popisywaniu się klasą (albo luzem), prezentowaniu oryginalnego i bogatego stylu. Lato, w czasie jakiego najentuzjastyczniej wkładamy przewiewną koszulkę – nie daje nam tej frajdy. A więc co w tym czasie każdy facet musi mieć w szafie? W co należy się wyekwipować, by wykreować perfekcyjną bazę ubranek na każdą sposobność i pogodową ewentualność?
koszule męskie sklep

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno katana. Bez kurtki w tą porę roku się nie da. Wybór jest naprawdę obszerny. Pośród ponadczasowych i nadzwyczaj męskich kurtek warto wyszczególnić tak zwaną „pilotkę” albo „kurtkę polową”. Każda z nich prezentuje się doskonale a także uniwersalnie dopasowuje się do niemal każdego stylu ubierania. Jeżeli natomiast idzie o koszule męskie sklep internetowy (zobacz też: butik z odzieżą damską online) posiada ich bardzo duży asortyment. Pośród przedstawicieli „luźnych zawodów” najbardziej uniwersalnym elementem garderoby jest na ogół t-shirt.

Dobrze jest troszkę się przełamać i nagiąć dawne przyzwyczajenia, stawiając wreszcie na uniwersalne koszule. Prócz błękitnej oraz białej koszuli, jakie obowiązkowo powinny się znaleźć w szafie każdego jegomościa możemy ją wyposażyć również w parę giezeł we wzorki