Jeansowa kurtka świetnie się przedstawia też na mężczyznach

najnowszy szyk i trendy

Jeansowa kurtka świetnie się przedstawia też na mężczyznach

Hity w modzie szybko się zmieniają i nie chodzi tutaj jedynie o modę damską, ale także tą męską, dlatego trzeba zaznaczyć co jest aktualnie na topie, co powinniśmy nosić. Obecnie hitem mody męskiej jest jeansowa kurtka, która ma szansę okazać się zapinana na zamek, albo na guziki, ma szansę okazać się gładka, lub mieć sporo kieszonek i naszywek.

Model w dżinsowym ubraniu

Autor: BlPlN
Źródło: http://www.flickr.com
Co warte podkreślenia to świetnie nadaje się na co dzień ubrana na t-shirt, albo sweter, lecz tak samo niesamowicie będzie się prezentowała podczas bardziej odświętnych wyjść, kiedy ubierzemy pod nią koszulę z kołnierzykiem. Co istotne to kurtka ta może być w różnorakich kolorach jeansu, a więc warto posiadać chociaż dwie, jasną oraz ciemną, tak abyśmy mieli szansę ją dobrać do każdego ubioru.

Pasuje do ludzi w każdym wieku
Nie ma znaczenia jak wiele lat posiada konkretny facet, ale każdemu pasowała będzie jeansowa kurtka, bez względu na wiek, czy wykonywany zawód, a co ważniejsze starszym facetom ma szansę przydać troszkę młodzieńczego uroku.

Przejdź do artykułu, który umieściliśmy pod podanym linkiem i czytaj więcej odzież turecka na ów temat, który na pewno Cię zaciekawił. Nie czekaj!

Poza tym jest wygodna i dość ciepła, więc wspaniale sprawdzi się podczas różnych spacerów oraz wycieczek, a ponieważ jest lekka oraz nie zabiera wiele miejsca, to wciąż można ją trzymać w plecaku, tak by w razie potrzeby mieć szansę z niej zawsze skorzystać. Jeans to jeden z tych materiałów, który nigdy nie wychodzi z mody, a więc jeżeli zadecydujemy się na sprawunek takiej kurtki, to wspaniale będzie się ona spisywała przez sporo sezonów.

W wielu miejscach wyszukamy pomysły
Kiedy chcemy się dowiedzieć, co będzie modne w tym sezonie, to trzeba odwiedzić właściwe strony internetowe lub przejrzeć specjalne czasopisma poświęcone modzie, a będziemy wiedzieli, co musi się znaleźć w naszych szafach w tym sezonie. Kurtki jeansowe wspaniale prezentują się tak na kobietach, jak i na ich partnerach, dlatego należy pomyśleć o takim nakryciu wierzchnim, zwłaszcza że jest to obecny krzyk mody oraz możemy stać się pewni, że jeszcze przez sporo okres będzie zalecany przez projektantów.