Coraz bardziej istotna sprawa: bokserki czy slipy? Jakiego wyboru dokonują panowie, co wolą kobiety?

najnowszy szyk i trendy

Coraz bardziej istotna sprawa: bokserki czy slipy? Jakiego wyboru dokonują panowie, co wolą kobiety?

W ostatnim czasie męska bielizna uległa znacznej zmianie. Co za tym stoi? Otóż, znane od dawna slipy musiały zrobić nieco miejsca coraz bardziej popularnym bokserkom. W tym samym czasie, popularne stały się także męskie szorty jako bielizna. Niby więcwspominamy tylko o majtkach, ale od czasu do czasu kwestia, co nabyć, to duży dylemat. Ponadto, argumentów za i przeciw, z każdej strony jest z pewnością dużo.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel
Ważne są przecież komfort noszenia.

Żeby zdobyć nowe informacje na prezentowane zagadnienie przenieś się tutaj (http://apinstallations.pl/kotly-gazowe/), a zapewne nie będziesz zawiedziony Sprawdź to!

Wielu mężczyzn chwali sobie wolność i komfort, jaką zapewniają bokserki, równocześnie dla kolejnej grupy taka cecha jest dość dużą przeszkodą. Tak więc, w tej drugiej grupie panów jest pełna zgodność, że slipy są dobre i wygodne zarazem. Jakimś kompromisem jest w tym przypadku wybór elastycznych męskich szortów. W mojej ocenie warto kupić bokserki, a priorytetową zaletą jest dbanie o zdrowie. Od jakiegoś czasu jest jasnym, że przegrzewanie męskich rejonów intymnych jest niehigieniczne, ale też niezdrowe, bo może skutkować bezpłodnością lub zmniejszeniem płodności.

Podstawowym sprawcą problemu są zbyt dopasowane slipy. W tej sytuacji nie warto ryzykować, lepiej od razu wybrać bokserki – online. Pomimo tego typu wpływających na zdrowie czynników duża liczba panów przekonuje nawyk.

męski styl

Autor: Calamara
Czyli, jak od zawsze ubierało się slipy, to dlaczego to zmieniać. Z jednej strony siła przyzwyczajenia, z drugiej wygoda i poczucie, że wszystko jest na miejscu. Jednak, bokserki zyskują coraz większą popularność. Skąd to się bierze? Jak pokazują badania, to dzięki płci pięknej, ponieważ to one z większą częstotliwością niż sami panowie, wybierają męską bieliznę dla swoich partnerów. Równocześnie, śledząc opinie kobiet na ten temat, można wywnioskować, iż faktycznie wolą bokserki. Dlaczego?

Po prostu, bokserki są bardziej pociągające. Slipy z kolei kojarzą się im z z okresem PRL, z bielizną dziadków, ojców, z panem, który nie dba o swój wygląd (. Bokserki zaś są bardziej nowoczesne, mężczyźni wydają się w nich niezwykle męscy. Jednocześnie, to nie tylko wybór kobiet, bo mnóstwo mężczyzn naprawdę coraz częściej wybiera bokserki. I to niekoniecznie ze względów zdrowotnych. Po prostu wolą ten rodzaj bielizny.