Które z butów na lato warto posiadać we własnej szafie? W które modele zaopatrzyć się na lato?

najnowszy szyk i trendy

Które z butów na lato warto posiadać we własnej szafie? W które modele zaopatrzyć się na lato?

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Pogoda na dworze zachęca coraz częściej do tego by z cieplejszych, zimowych butów wskoczyć w lekkie oraz bardziej stylowe obuwie. Wybieranie letnich butów jednak dla niektórych pań to istna męczarnia. Wybór jest ogromny, a do tego nie zawsze jesteśmy w stanie nadążyć za obecnymi trendami. Które buty warto posiadać w swojej szafie? Jakie na pewno się przydadzą?

buty na koturnie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Szpilki są butami ponadczasowymi. To oznacza, iż jeżeli zdecydujemy się na ich zakup, to na pewno będą na czasie dobrych kilka sezonów. Już długi czas królują na ulicach miętowe szpilki. Dlatego prócz tych klasycznych w czarny kolorze, które są świetne niemal na każdą okazję, warto też zakupić takie o nieoczywistym kolorze. Będziemy widoczni na ulicy, a nasza stylizacja nie okaże się nudna. Wręcz przeciwnie, pozwoli nam to dodać trochę życia w zwykły ubiór. Nawet najprostsze jeansy dziecięce rurki, będą wspaniale się prezentowały z tego typu szpilkami w krzykliwym kolorze. Na lato doskonałe będą buty na koturnie. Już dłuższy czas są one wciąż widoczne na ulicach polskich miast jak i w popularnych urlopowych kurortach. Są to tego typu buty, jakie troszkę przywodzą na myśl właśnie prawdziwe letnie szaleństwo. Każda kobieta powinna mieć parę tego typu butów w szafie. Będą doskonałe zarówno jako letnie buty do chodzenia po ulicach nadmorskich miejscowości jak i świetnie sprawdzą się wieczorem, jak planujemy poszaleć z koleżankami w pobliskim pubie przy plaży. Z tego powodu są to doskonałe wakacyjne buty, jakie koniecznie należy spakować do walizki na urlop. Następnym typem butów, które koniecznie musimy mieć w swojej szafie są kultowe niemal już sandały. Zapewne paniom, które raczej nie przepadają za sportowym stylem nie mieści się ten pomysł w głowie.

miętowe szpilki

Autor: http://pantofelek24.pl
Źródło: http://pantofelek24.pl

Jednak opłaci się przekonać się do nich. Dobrze jest spróbować użyć ich do stylizacji nie jedynie ze spodniami, ale też z letnią sukienką. Będziemy zaskoczeni tym co osiągniemy. Stworzymy w taki sposób bardzo lekki strój na luzie. Sandaly na koturnie charakteryzują się tym, iż potrafią trochę odmłodzić wizerunek osób w średnim wieku. Dodadzą trochę młodzieńczego stylu do tego naszego klasycznego, zachowawczego zestawu ubrań, jakie zakładamy zwykle. Ale lato to jest właśnie taki czas gdy warto przełamać rutynę i troszkę poszaleć. Postarajmy się aby było widoczne to w naszym ubiorze, że nie jest to taki sam czas jak inne. Możemy poczuć się wtedy trochę bardziej swobodnie.