Wzory na sukienkach – lubimy czy nie?

najnowszy szyk i trendy

Wzory na sukienkach – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przebój tego lata. Można je uwielbiać lub nie, niemniej jednak należy przyznać, że prezentują się znakomicie.

Typowa, banalna sukienka zupełnie zmienia swój wygląd właśnie dzięki nadrukowi. Tego typu sukienki wspaniale nadają się dla kobiet, które pragną zamaskować felery sylwetki. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, niemniej jednak tylko do sukienki, a nie do ewentualnych niedoskonałości figury.

Autor: IMUNZI

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze piaskowym. Kiedy sukienka jest idealnie dobrana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic schować. Gładki, jednolity wyrób tkacki będzie bezwzględny dla nas. Całkiem co innego sukienka z nadrukiem – nasze szanse na zatuszowanie niektórych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/

Musicie przyznać, że ciężko odkleić oczy od tego rodzaju sukienek, prawda?Ubierając sukienkę z nadrukiem trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić z dodatkami. Obowiązuje złota złota biżuteria 585 reguła umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwszoplanowa rolę, dodatki powinny pozostać dodatkami. Nie ubierajmy zbyt dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej pozostawić na inną okazję. Jeżeli wieczór czy dzień zapowiada się chłodniej i wkładamy coś na wierzch – niech żakiet czy sweter też będą w spokojnych, jednolitych kolorach.