Jaki kostium kąpielowy trzeba wybrać do jakiego rodzaju figury?

najnowszy szyk i trendy

Jaki kostium kąpielowy trzeba wybrać do jakiego rodzaju figury?

Jeżeli masz w zamierzeniach kupno jakiegoś nowego stroju kąpielowego, to w niniejszym tekście odnajdziesz parę ciekawych porad, które pomogą Ci wybrać idealny model.
Kiedy zbliża się sezon na stroje kąpielowe, to niezależnie od tego, czy się udajesz na jakieś wakacje w tropikach, czy też posiadasz może zamiar pracować nad opalenizną w swym ogródku, warto byłoby, żeby Twój strój kąpielowy uwydatniał wszystkie Twoje zalety i powodował, że będziesz prezentować się jak najkorzystniej.

sport - widok

Autor: Ken Walton
Źródło: http://www.flickr.com
polecany sklep

Autor: Jack Marion
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nie masz pewności, jaki wzór będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej sylwetki, zobacz nasze propozycje. Jeżeli chcesz przykładowo zamaskować odstający brzuszek oraz jeśli nie czujesz się wygodnie z odsłanianiem brzucha, to wybierz tego typu strój kąpielowy, który może pomóc Ci go wyszczuplić i zakryć.

Ten wpis jest dla Ciebie ciekawy? Masz ochotę na więcej posty? Zatem nie zwlekaj i klikaj hurtownia biżuterii w ten link.

Tego typu rolę może realizować jednoczęściowy kostium, który ma marszczenia we właściwych miejscach.

W tym momencie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe są hitem, więc bez żadnego kłopotu odnajdziesz taki model, który z pewnością przypadnie Ci do gustu. Jednak jeśli nie lubisz takich kostiumów, to z dosyć wysokim stanem może dopomóc zakryć różne defekty sylwetki. Jeżeli posiadasz figurę określaną jako „klepsydra” oraz stosunkowo duży biust, pełne biodra czy też pupę, to powinnaś wybrać taki strój kąpielowy, który nie tylko będzie niezwykle komfortowy, ale również podkreśli wszystkie zalety Twojej figury.

Lepiej zrezygnować z monokini na cieniutkich sznurkach, gdyż możesz prezentować się w nich nieco wulgarnie. Dobierz kostium, który inspiruje się stylem retro, z większym topem i podwyższonym stanem albo może postaw na klasyczne bikini z bardzo wyciętym dołem.